Doet uw groep mee aan het missie-spel: Raad de Minister van Kinderzegels?

Winnaars Duinrell schoolreis bekend!

Dit jaar maakten niet 25 GROEPEN, maar 50 GROEPEN kans op een Duinrell Schoolreis!

160.000 basisschoolleerlingen uit groep 7 en 8 hebben zich dit jaar tijdens de Kinderpostzegelactie weer ingezet voor een ander. De groepen die de hoogste gemiddelde opbrengst per leerling hadden en groepen van scholen die dit jaar voor de vijfde, vijftiende of vijfentwintigste keer meededen, ontvangen vandaag het bericht dat zij op 10 april 2019 met de hele groep naar Duinrell mogen. Ook ontvangen deze groepen een leuke oorkonde.

Al eerder kregen de vijf groepen die de geheime Minister voor het eerst raadden, dit leuke nieuws te horen.

Alle groepen van harte gefeliciteerd! Wij kijken al uit naar 10 april volgend jaar. 
 

Deze vijftig groepen zijn de gelukkige winnaars van een schoolreisje naar Duinrell:

Vijf scholen die de geheime Minister het eerst hebben geraden:

Apeldoorn - PCBS de Regenboog, groep 7A
Beilen - IKC Harm Smeenge, groep 8
Kaatsheuvel - BS Kinderboom, groep 7/8
Thorn - BS de Koningsspil, groep 8
Vleuten - BS Vleuterweide, groep 7A

Dertig scholen met de hoogste gemiddelde opbrengst per leerling dit jaar:

Amersfoort - Montessorischool Pallas Athene, groep PISI
Amsterdam - De Vlinderboom, groep 7/8
Amsterdam - De Bonkelaar, groep 8U
Assen - Jenaplan de Kloostertuin, groep 7aLA
Baarlo - OJBS de Omnibus, groep MAT
Bilthoven - RKBS St. Theresia-001, groep 8A
Blaricum - KBS de Pionier, groep 7
Bornwird - PCBS Bernewird, groep 8
Buitenkaag - RKBS St. Willibrordus, gorep 7/8
Bunnik - Barbaraschool, groep 7/8
Burg - PCBS de Fontein-004, groep 7
Eys - RKBS Klavertje Vier, groep 8
Gemonde - RKBS St Lambertus, groep 8
Gorssel - BS J.A. de Vullerschool, groep 8B
Heerhugowaard- BS Pater Jan Smit, groep 8A
Helenaveen - RKBS de Peelparel, groep 8
Hilversum - Dr. H. Bavinck, groep 8
Kerk-Avezaath - Obs De Blinker-001, groep 678
Krabbendijke - OBS de Klimroos, groep 78
Leidschendam - Samenwerkingsschool EmmaĆ¼s, groep 7L
Milsbeek - RKBS De Drie Vijvers, groep 8
Renesse - OBS 't Staepel'Of, groep 8
Soest - PCBS de Werveling, groep 8C
Utrecht - Utrechtse Schoolvereniging, groep 8
Utrecht - Da Costaschool Hoograven, groep 8
Vecht - RKBS St. Ludgerus, groep 8
Waalre - Christoffelschool, groep 7C
Westkapelle - CBS de Lichtstraal, groep 7 en 8
Westkapelle - OBS de Lichtboei, groep 7 en 8 
Witharen - PCB de Triangel, groep 8

Vijf scholen die meededen voor de vijfde keer:

Aduard - Sws Adeborg, groep 7
Culemborg - PCBS Oranje Nassau-006
Etten-Leur - BS De Pontus-001, groep 7D
Rotterdam - Basisschool Park16hoven, groep 7A
Zwolle - Kindcentrum 'De Paperclip, groep 7/8

Vijf scholen die meededen voor de vijftiende keer:

Amersfoort - Pcbo De Vuurvogel, groep 7C
IJmuiden - Pcbs Het Kompas, Locatie West Bb-001, groep 7A
Oosterend - BS De Vliekotter, groep 7/8
Stadskanaal - De Maarsborg, groep 7
Voorburg - OBS Professor Casimir, groep 8

Vijf scholen die meededen voor de vijfentwintigste keer:

Aerdenhout - Antoniusschool, groep 8
Burdaard - CBS de Welle-001, groep 8
Den Ham - PC Dalton BS de Maten, groep 8
's-Hertogenbosch - RKBS het Bossche Broek, groep 7
Rosmalen - BS de Masten, groep 7

Allemaal van harte gefeliciteerd en tot 10 april in Duinrell!!